Sveiki mielieji, prisijunkite arba susikurkite naują paskyrą.

PRIVATUMO POLITIKA

Administruodami savo interneto svetainę mes galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas gali būti panaudotas identifikuojant lankytoją ir renkant demografinę informaciją. 

Svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys naudojami vykdant Jūsų užsakymus ar užklausas, taip pat susisiekti su Jumis, jei Jus aptarnaujantiems Ebejus.lt darbuotojams arba kitiems Ebejus.lt prekybos partneriams kiltų kokių nors klausimų. 

Klientas, pirkimo metu ar puspalyje esančiose užklausose nurodydamas el.pašto adresą ar telefono numerį, automatiškai sutinka, nurodytais kontaktais gauti informaciją iš UAB Vabank LT (priešingu atveju negalime atsakyti į užklausą ar įvykdyti užsakymo). Taip pat klientas sutinka gauti reklaminius pranešimus el.paštu ar trumpaja SMS žinute į telefoną.

Kiekviename Ebejus.lt naujienlaiškyje yra nuoroda, kurią paspaudus klientas gali atsisakyti siunčiamų naujienlaiškių. Atsisakius naujienlaiškių, kliento duomenys automatiškai įtraukiami į atsisakiusių naujienlaiškių gavimo duomenų bazę.
Norėdami atsisakyti reklaminių SMS pranešimų į telefoną, klientas turi paskambinti kontaktiniu telefonu darbo dienomis nuo 8 iki 16 val. +370 645 35003 ir apie tai pranešti konsultantui.

Įsipareigojame neatskleisti klientų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.

Turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę Ebejus.lt tinklalapyje. Jei šias sąlygas pakeitus Jūs ir toliau naudojatės el. parduotuvės paslaugomis, laikome, kad sutikote su sąlygų pakeitimu.

Svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Ebejus.lt nėra atsakingi už šių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Pirkėjas turi teisę nemokamai gauti informaciją apie Pirkėjo pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti. Pirkėjas turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius vienerius metus. Pirkėjas turi teisę  reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų.

Dėl duomenų tvarkymo kreiptis į UAB Vabank LT administraciją: 
T.Ševčenkos g. 16, 31 korp., LT-03111 Vilnius; Tel. 8 (5) 233 14 97; Faks. 8 (5) 233 42 02; El.paštu: info@ebejus.lt (darbo laikas I-V 08.00 - 17.00)

UAB Vabank LT yra registruota valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje. Kodas Nr. P5380, įregistravimo data 2013.04.25. Pasitikrinti galite www.ada.lt svetainėje arba paspaudę šią nuorodą https://www.ada.lt/popup2.php?tmpl_into=middle&tmpl_name=m_wpada_main&m=405&OID=9170

Back to Top