Sveiki mielieji, prisijunkite arba susikurkite naują paskyrą.
Parašyk mums
Atsiliepimai, klausimai, pastabos, pageidavimai
Draugaukime Facebooke
Pardavėjas
  • www.groziui-sveikatai.lt
  • T.Ševčenkos 16, 31 korpusas,
  • T.Ševčenkos 16, 31 korpusas,
  • Vilnius
  • Lietuva
  • GroziuiSveikatai@gmail.com
  • +370 699 36165
Žemėlapis

SLIM lieknėjimui, svorio mažinimui, riebalų deginimui, apetito kontrolei, saldumynų mažinimui

Pardavėjas: www.groziui-sveikatai.lt
Nuolaida pasinaudojo:6 pirkėjai(-ų)
28
Įprasta kaina: 49.00 €
-43%
Akcijos galiojimo laikas yra pasibaigęs

Pasirinkite pristatymo būdą

Atsiųsti į artimiausią Lietuvos pašto skyrių (3-5 d.d. po išsiuntimo) 2 €
Atsiųsti kurjeriu (1-2 d.d. po išsiuntimo) 3 €
Omniva (1-2 d.d. po išsiuntimo) 2 €
Į krepšelį
Pasirinkimas Įprasta kaina Kaina su nuolaida Pardavime yra Pasirinkite
1 vnt 30 ml flakonas 49.00 € 28.00 € Yra
Aprašymas

Naujos kartos biologiškai aktyvūs, natūralūs produktai purškikliuose.

Mechaniniai, ne aerozoliniai 30 ml flakonai ir UŽTENKA VISAM MĖNESIUI!
Aukštas biologinis pasisavinamas - aukščiausias maitinimo lygis per kelias sekundes. Jokių problemų virškinimo sistemai. Jokių problemų ryjant, nebūtina užsigerti vandeniu. Purškalu galima naudotis visur. 98 % įsisavinimas - jokio pinigų švaistymo. Patys švariausi komponentai be konservantų, vaško, dervų ir dažiklių. Ekonomiškas ir puikaus skonio! Purškalo lašelių dėka, visi vitaminai, taip pat mineralai ir augalų ekstraktai bei antioksidantai akimirksniu patenka į kraujotaką per burnos ertmės gleivinės apvalkalą. 

Rekomenduojame naudoti pilną purškiklių komplektą.
Taip gausite geresnį rezultatą ir sinergetinį poveikį bei sutaupysite pinigų.
Pilno komplekto sudėtis ir jo privalumai šiame skelbime: 
http://www.ebejus.lt/preke/alivemax-purskikliu-komplektas-viskas-ko-reikia-tavo-sveikatai-naujos-kartos-purskiami-bioproduktai-ekstraktai

S.L.I.M.
Atkuria ir normalizuoja mūsų kūno funkcijas, užtikrina visų ląstelių mitybą;
Sumažina nervinę įtampą, stiprina imunitetą;
Mažina apetitą ir didina organizmo atsparumą infekcijoms;
Mažina cukraus kiekį kraujyje ir blokuoja riebalų ląstelių susidarymą;
Mažina trigliceridų koncentraciją kraujyje;
Stabilizuoja gliukozės kiekį kraujyje, taip pat mažina "blogąjį" cholesterolį;
Naudinga žmonėms, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis;
Mažina uždegimus, vidurių pūtimą;
Normalizuoja skydliaukės veiklą.

Į S.L.I.M. sudėtį įeina:
Aloe Vera Barbadensis – alijošius.
Acer – klevas.
Caralluma fimbriata – kaktusų šeimos augalas.
Pinus strobus – pušis .
Bitter Melon – kartusis melionas.
Momordica charantia – raukšlėtasis svaidenis.
Coleus Forskohlii – aktyvus vaistažolių ekstraktas.

SLIM SPRAY 

SLIM padeda normalizuoti svorį padidinant medžiagų apykaitą, stipriai slopinant apetitą. SLIM padės mažiau valgyti nejaučiant alkio jausmo. Padidėjus medžiagų apykaitai, greičiau bus sudeginami riebalai. Tai tikrai puikus produktas, skirtas svorio valdymui ir ne tik!

Užsisakę 1 buteliuką SLIM. Jūs taip pat gaunate:

Paramą apetito slopinimui;
Sveiką metabolizmą, dėl ko normalizuojasi medžiagų apykaita;
Endokrininės sistemos atstatymo galimybę;
Pagalbą esant cukraligei;
Cholesterolio sumažėjimą;
Nervų sistemos atstatymą; 
Išaugusias energijos atsargas kūne;
Puikią savijautą;
Labai veiksmingus natūralius komponentus:

Aloe Barbedensis - Alijošius. Visas pasaulis žino daugiau nei 300 jo veislių, tai puikus augalas, kuris turi unikalių savo gydomųjų savybių.

Būtent Sinergetika, bendras visų Aloe Vera ingredientų veikimas, padaro jį veiksmingu gydant patologinių reiškinių įvairovę. Kai Aloe Vera komponentai veikia kartu, jie paskatina kūno gijimą.

Aloe Vera savybės – ląstelių valymas, maitinimas, imunomoduliacija - padeda atstatyti, normalizuoti gyvybingumą ir tinkamą veiklą visų organų ir organizmo, kaip visumos ir tuo pačių turi jam gydomąjį poveikį. Aloe Vera atkuria ir normalizuoja mūsų kūno funkcijas, užtikrinant visų ląstelių mitybą.

Aloe Vera vadinama adaptogenu, o tai reiškia, kad kiekvienas organizmas pasiima iš jo tai, ko jam reikia atsistatymui. Jūs eikvojate energiją kasdien ir kiekvienai jūsų ląstelei kasdien reikia maistinių elementų, kad galėtų tinkamai veikti.

Maple – klevas – medis vidinei jėgai ir pusiausvyrai. Jis neįžeidus, prisiima sau visus emocinius sprogimus, išlaisvina nuo kunkuliuojančių aistrų. Medis, kuris padeda surasti ramybę visų tipų žmonėms, suteikia ramybę, pasitikėjimą savimi. Klevas simbolizuoja magišką apsaugą meilei ir materialinei gerovei. 

Klevo jėga sumažina nervinę įtampą, nevaldomą agresiją, harmonizuoja jūsų esybę. Ji apsaugo mus nuo mūsų pačių nervingumo ir paties sprogimo.

Caralluma fimbriata - giminingas kaktusams augalas, daugelį amžių valgomas induistų kaip apetito sumažinimo priemonė, taip pat sustiprinanti organizmo atsparumą. Žinomas kaip gebanti sumažinti cukraus kiekį kraujyje ir sumažinti kūno svorį. Jis blokuoja naujų riebalų ląstelių susidarymą ir tada organizmas gali vartoti savo riebalų atsargas energijai gaminti. Ši savybė leidžia numesti svorio natūraliai.

Pinus strobus – Veimutinė Pušis. Daug žmonių garbino pušis kaip gyvybės, vaisingumo, ilgaamžiškumo, ištikimybės simbolį. Japonijoje, apsnigta pušis yra laimės simbolis. Pušies pikis ir kanifolija yra pagrindinis balzamavimo komponentas. Ji yra naudinga žmonėms, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligų, ji taip pat turi naikinantį poveikį tuberkuliozės bakterijoms.

Bitter Melon – Kartusis melionas. Kitas pavadinimas momordica, balzaminė kriaušė. Kartusis melionas auga atogrąžų srityse, taip pat Amazonės baseine, Rytų Afrikoje, Azijoje ir Karibuose. Be to, jis yra auginamas Pietų Amerikoje, daugiausiai skirtas vaistų gamybai. Jis buvo naudojamas daugiau nei prieš 5000 metų Kinijoje. 
Kartusis melionas yra naudojamas medicinoje nuo navikų, traumų, uždegimo, maliarijos gydymui, jei yra problemų dėl menstruacijų, kaip anti virusinis vaistas tymams, hepatitui, vidurių pūtimui ir kaip raminamoji priemonė. 

Dešimtmečius, karčiųjų melionų vaisiai naudojami kaip veiksminga priemonė siekiant padėti ląstelėms absorbuoti gliukozę, kuri yra ypač svarbi ir cukraus kiekiui kraujyje normalizuoti.
Kartusis melionas mažina trigliceridų koncentraciją kraujyje. Tai yra neutralūs riebalai - glicerolio ir riebalų rūgščių dariniai. Trigliceridai - pagrindinis energijos šaltinis ląstelėse. Trigliceridai patenka į mūsų kūnus su maistu ir yra sintetinami riebaliniame audinyje, kepenyse ir žarnyne. Trigliceridų kiekis kraujyje priklauso nuo asmens amžiaus. Trigliceridų analizė naudojama aterosklerozės ir daugelio kitų ligų diagnostikai.

Šiuolaikinis mokslas tik neseniai atrado kaip tiksliai kartusis melionas veikia prieš vėžį ir cukrinį diabetą. O Kinija šimtmečius jį naudojo nuo diabeto ir vėžio, taip pat kaip priemonę padidinti atsparumą infekcijoms, stimuliuoti nervų sistemą, normalizuoti medžiagų apykaitą.

Kartusis melionas stabilizuoja gliukozės kiekį kraujyje, taip pat sumažina "blogojo" cholesterolio (mažo tankio cholesterolio, MTL cholesterolio, kaip žinome, labiausiai kenkianti cholesterolio forma, kiekį), ir taip pat kartieji melionai gerina bendrą širdies ir kraujagyslių sistemos būklę. 

Momordica charantia - raukšlėtasis svaidenis: vaisių vartojimas normalizuoja gliukozės kiekį kraujyje, mažina cholesterolį, sėklos naudojamos esant opoms, taip pat kaip diuretinė, priešuždegiminė ir gaivinamoji priemonė. 

Coleus Forskohlii - labai aktyvus vaistažolių ekstraktas, kuris veikia kūno svorį keliais būdais. Aktyvus vaistažolių junginys (junginys izoliuotas nuo Coleus forskohlii) sugeba skatinti skydliaukės veiklą panašiai kaip tirotropin hormonas (tirotropinas). Rezultatas – pagreitinti medžiagų apykaitos procesai ir termogenezė (natūralus organizmo šilumos gamybos procesas, kurio pagalba sudeginama daugiau laisvųjų riebalų rūgščių ir skatinamas svorio kritimas). Coleus forskohlii-tradiciškai naudojamos Ajurvedos medicinoje širdies ligoms, skausmams, skausmingam šlapinimuisi ir traukuliams.

Akcijos galiojimo laikas yra pasibaigęs
Back to Top