Sveiki mielieji, prisijunkite arba susikurkite naują paskyrą.
Parašyk mums
Atsiliepimai, klausimai, pastabos, pageidavimai
Draugaukime Facebooke
Pardavėjas
  • www.groziui-sveikatai.lt
  • T.Ševčenkos 16, 31 korpusas,
  • T.Ševčenkos 16, 31 korpusas,
  • Vilnius
  • Lietuva
  • GroziuiSveikatai@gmail.com
  • +370 699 36165
Žemėlapis

Mutlivitaminai ir mineralai. Visi reikalingi vitaminai su B grupe ir NET 72 jonizuotais mineralais.

Pardavėjas: www.groziui-sveikatai.lt
Nuolaida pasinaudojo:8 pirkėjai(-ų)
25
Įprasta kaina: 39.00 €
-36%
Akcijos galiojimo laikas yra pasibaigęs

Pasirinkite pristatymo būdą

Atsiųsti į artimiausią Lietuvos pašto skyrių (3-5 d.d. po išsiuntimo) 2 €
Atsiųsti kurjeriu (1-2 d.d. po išsiuntimo) 3 €
Omniva (1-2 d.d. po išsiuntimo) 2 €
Į krepšelį
Pasirinkimas Įprasta kaina Kaina su nuolaida Pardavime yra Pasirinkite
1 vnt 30 ml flakonas 25 eur 39.00 € 25.00 € Yra
Aprašymas

Naujos kartos biologiškai aktyvūs, natūralūs produktai purškikliuose.

Mechaniniai, ne aerozoliniai 30 ml flakonai ir UŽTENKA VISAM MĖNESIUI!
Aukštas biologinis pasisavinamas - aukščiausias maitinimo lygis per kelias sekundes. Jokių problemų virškinimo sistemai. Jokių problemų ryjant, nebūtina užsigerti vandeniu. Purškalu galima naudotis visur. 98 % įsisavinimas - jokio pinigų švaistymo. Patys švariausi komponentai be konservantų, vaško, dervų ir dažiklių. Ekonomiškas ir puikaus skonio! Purškalo lašelių dėka, visi vitaminai, taip pat mineralai ir augalų ekstraktai bei antioksidantai akimirksniu patenka į kraujotaką per burnos ertmės gleivinės apvalkalą. 

Rekomenduojame naudoti pilną purškiklių komplektą. Taip gausite geresnį rezultatą ir sinergetinį poveikį bei sutaupysite pinigų.
Pilno komplekto sudėtis ir jo privalumai šiame skelbime: 
http://www.ebejus.lt/preke/alivemax-purskikliu-komplektas-viskas-ko-reikia-tavo-sveikatai-naujos-kartos-purskiami-bioproduktai-ekstraktai

Multi – vitamin veikimas nukreiptas į: 
Organizmo aprūpinimą reikalingomis medžiagomis; 
Ląstelių darbo normalizavimą ir tarpląstelinius ryšius; 
Energijos padidinimą, reikalingos ląstelių darbui; 
Imuninės sistemos stiprinimą; 
Šlakų pašalinimą iš ląstelių.

Multivitaminų sudėtis:

Hawaiian spirulina - Havajų Spirulina. Tai vienas iš labiausiai turtingų, koncentruotų ir sveikų maisto medžiagų šaltinis, pažįstamas žmogui. Spirulinoje gausu vitaminų, mineralų, fitonutrientų, enzimų (fermentai) ir labai retų pagrindinių riebalų rūgščių GLK (gama - linoleno rūgšties). Spirulina taip pat aprūpina antioksidantais kartu su dešimtim viso spektro integruotų karotenoidų. Tai tikras augalų maistinių medžiagų šaltinis, turintis ilgą savo istoriją, padeda išlaikyti pusiausvyrą ir stiprina imuninę sistemą. 

Chlorophyll - Chlorofilas. Tai žalias augalų pigmentas, kuris naudoja saulės energiją fotosintezei. Šie pigmentai turi daug naudos, atsižvelgiant į jos sugebėjimą išlaikyti energijos lygį, atstatyti organizmo jėgas aprūpinant deguonimi. Tai galinga kraujo valomoji priemonė, neutralizuojanti daug toksinų organizme, padeda kovoti su uždegimo procesais ir leidžia greitai gydyti žaizdos. 

Ionic minerals - Jonizuoti mineralai. Maždaug 90% amerikiečių jaučia mineralų disbalansą ir pusiausvyros nebuvimą, dėl daugelio pašalinių poveikių organizmui. Kas sekundę žmogaus organizmas priklauso nuo Ionic mineralų balanso lygio organizme ir atsako už milijardų mažų elektros impulsų gimimą. Ionic mineralai yra katalizatorius (greitintuvas) visų vitaminų ir kitų organizmo procesų, kad pagerintų ir išlaikyti gerą sveikatą. Atstato ir pripildo organizmą energija, skatintina būtiną organizmo apsaugos savybę, palaikydamas gerą savijautą. 

Daugelis naudingų maistinių medžiagų, Multi - Vitaminai pagal rekomenduojamas dienos dozes (KPP), t.y. visas spektras gyvybiškai svarbių vitaminų, bei apsaugines mineralų savybės.
Flakone visi reikalingi vitaminai su B grupe ir NET 72 jonizuotais mineralais.

Akcijos galiojimo laikas yra pasibaigęs
Back to Top