Sveiki mielieji, prisijunkite arba susikurkite naują paskyrą.
D.U.K. prieš apmokėjimą
Kas bus po to kai aš apmokėsiu?

Po apmokėjimo Jūs gausite el.laišką su pirkimo patvirtinimu. Jei tai paslauga ar pasirinkote, kad prekę atsiimsite patys, Jum kartu bus išsiųstas ir kuponas PDF formatu. Jei pirksite prekę su siuntimu, kuponas nebus siunčiamas. Bus atsiųstas tik pirkimo patvirtinimas el.žinute.


Kas yra prekių pardavėjas

Jūs perkate iš skirtingų pardavėjų skirtingas prekes. Tai reiškia, kad kiekviena prekė gali būti atsiųsta skirtingu laiku bei iš skirtingo pardavėjo. Prieš perkant atkereipkite dėmesį, kas yra Jūsų perkamos prekės pardavėjas ir kilus klausimams dėl prekės ar jos pristatymo skambinkite pardavėjui. Nepamirškite, kad Ebejus.lt yra kaip prekybos centras internete kur po vienu stogu prekiauja skirtingi pardavėjai. Todėl kiekvienu atveju atidžiai perskaitykite pardavimo bei pristatymo sąlygas.


Kur galiu kreiptis jei man reikia pagalbos perkant ar po pirkimo?

Jei turite klausimų dėl konkrečių prekių ar jų pristatymo, kreipkitės į jos pardavėją, kurio kontakatai nurodyti prie kiekvienos prekės ar akcijos aprašymo. Visais kitais klausimais mes visada pagelbėsime Jums jei jūs mums parašysite el.paštu: pagalba@ebejus.lt arba darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. paskambinsite telefonu +370 645 35003

Krepšelis

Jūsų krepšelis tusčias

TĘSTI APSIPIRKIMĄ
Back to Top